Aasta parim korrakaitsepolitseinik on vanemkonstaabel Andrus Tänak (4)

Aasta parim korrakaitsepolitseinik on vanemkonstaabel Andrus Tänak

 

2008. aasta parimaks korrakaitsepolitseinikuks valiti Lääne politseiprefektuuri Kuressaare politseijaoskonna korrakaitsetalituse vanemkonstaabel Andrus Tänak (fotol).

Kuressaare politseijaoskonna infojuht Kristi Mägi selgitas, et Tallinna Rotary klubi annab politseipreemiaid 2001. aastast välja neljas kategoorias: parim korrakaitsepolitseinik, parim narkopolitseinik, parim narkokoerajuht ja narkokoer ning parim naispolitseinik. 2008. a parimaks korrakaitsepolitseinikuks osutus Lääne politseiprefektuuri Kuressaare jaoskonna vanemkonstaabel Andrus Tänak, kes töötab piirkonnakonstaablina 2002. aastast. Tema teenindada on Lääne-Saaremaa konstaablipiirkonna neli valda.

Tänakut iseloomustatakse asjatundliku ja eeskujuliku töötajana, kes on ametiülesandeid täites tulemuslik ja korrektne.
Lääne prefektuuri saadetud iseloomustuses seisab, et jaoskond on hinnanud Andrus Tänaku pühendumust, tema kaastöötajad teavad, et mees ei jäta oma tegemisi poolikuks ega lahendita. Nimetamist väärib töökaaslaste arvates ka asjaolu, et seda kõike jõuab ta, olles samal ajal ka kahe algkoolieas tütre isa.

Andrus Tänak on saavutanud kogukonna tunnustuse ja usalduse, tema tegevuse kohta ei ole laekunud ühtegi kaebust. Vanemkonstaabli teenindatava piirkonna elanikud märgivad, et Andruse poole võib pöörduda ka lihtsalt nõu saamiseks ja seda ka tavalistel igapäevaelu teemadel.

Omavalitsuste töötajad, kes on piirkonna konstaabli ühed tähtsamad koostööpartnerid, hindavad just tema koostöövõimelisust ja sihikindlust.
Andrus Tänaku panus piirkondlikus politseitöös on märkimisväärne. Ta on korduvalt osalenud konstaablite kutsemeisterlikkuse võistlustel ning annab oma panuse ka prefektuuri uute töötajate väljaõppel – tegemist on jaoskonnas hinnatud praktikajuhendajaga.

Tallinna Rotary klubi annab oma auhinna kätte neljapäeval.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 114 korda, sh täna 1)