Saarlased aitavad Helsingis Eestit tutvustada (1)

Kuressaare linna ja Saare maakonna esindus ning Kuressaare spaahotellid osalevad reedel-laupäeval Helsingis toimuval vabaõhuüritusel “Eesti päevad Helsingis – Viro tuleb kylään.” Üritus korraldatakse Helsingi kesklinnas Kamppi- kaubanduskeskust ümbritseval Narinkkatori- ja Lasipalatsiaoukio-väljakul.

Kuressaare turismiinfo punkti juhataja Karmen Paju sõnul on EAS-i Turismiarenduskeskus korraldatava ürituse eesmärk tutvustada Eestit kui atraktiivset reisisihtkohta.

Helsingi kesklinnas toimuvat vabaõhuüritust oodatakse kahe päeva jooksul külastama kuni 600 000 inimest. Üritus on leidnud endale koha ka Helsingi suveürituste programmis.

Karmen Paju mainis, et Kuressaarel ja Saare maakonnal on üritusel oma infolaud, taustaks suur Kuressaare aerofoto. Lisaks esindavad Saaremaad Helsingi-päevadel Saaremaa Spa Hotellid, Saaremaa Hotell, Arensburgi Reisid ja S. Rantanen OÜ.

Eestit tutvustaval üritusel astub kahe päeva jooksul üles mitmeid artiste, nende hulgas ka Saaremaalt pärit eesti beatbox’i täht Matis “Ray” Rei.
Veel aitavad Helsingis Eestit tutvustada Tanel Padar & The Sun ja Tallinna Poistekoor, Untsakad, Noorkuu, politseiorkester jmt.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)