Märatseja lõhkus Kuressaares naabri akna ja ukse

Pühapäeva öösel vastu esmaspäeva lõhkus 35-aastane Indrek Talve tänaval asuva elamu akna ja välisukse. Kannatada saanud maja elanik kutsus Indreku märatsemise peale politsei.

Kuressaare politseijaoskonna pressiesindaja Kristi Mägi sõnul tabas politsei purjus lõhkuja, 35-aastase Indreku, ning toimetas ta kainenema. Juhtunu suhtes on algatatud väärteomenetlus.

Kannatada saanud maja elanik ütles Oma Saarele, et asi juhtus öösel kella kahe paiku. “Ma magasin ja järsku kuulsin meeletut prõmmimist,” lausus üksi kodus olnud naine. “Panin tuled põlema ja läksin vaatama, mis toimub. Arvasin alguses, et keegi tuli röövima,” rääkis majaelanik, lisades, et allkorrusele jõudes märkas ta, et aken oli sisse visatud.

“Hiljem nägin, et see oli sisse visatud jalgväravaga.” Samuti oli lõhutud maja välisust.
“Olin väga ehmunud ja kutsusin politsei,” ütles naine. Tema sõnul tabas politsei kohale jõudnult märatseja kohe ning pani mehe puhuma. Lõhkujaks osutus naabruses elav Indrek.

“Tal oli veres 3,8 promilli,” märkis naine ja lisas, et naabri elamut rünnanud purjus mees viidi arestimajja.

“Ma olin šokis ega saanud ka järgmisel päeval veel normaalselt magada,” rääkis ehmatuse läbi elanud naisterahvas, kelle maja akna ja välisukse purupurjus Indrek lõhkunud oli. Naine lisas, et naabruses elava Indreku probleem ongi, et ta ei suuda end alkoholi tarvitanult kontrollida, ja on seetõttu ka varem hullusid tegusid teinud.

“Eks me veel otsustame, mis me selle asjaga teeme,” ütles kannatada saanud maja elanik, nentides, et ilmselt peab Indrek lisaks trahvile kinni maksma ka tekitatud kahju kõrvaldamise kulud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)