Väiksed laululinnud panid õhtu helama

Möödunud reede õhtupoolikul kogunes Valjala rahvamajja väikesi laululinde ja nende sõpru-sugulasi küll mitte nii palju kui eelmistel aastatel, kuid siiski piisavalt, et üritust kordaläinuks lugeda.

Žürii otsus, mis edasikaebamisele ei kuulu, kõlas järgmiselt: 4–5-aastaste vanuserühmas võitis Eva Helga Kupits ja 6–7-aastaste vanuserühmas Katre Tamm (mõlema juhendajaks kasvataja Sirje Munk); 7–8-aastaste vanuserühmas tuli võitjaks Kairi Kelder ja 9–10-aastaste vanuserühmas Karel Kastein (mõlema juhendaja õpetaja Helen Aasmaa); 12–13-aastaste vanuserühmas võitis Kristel Põld (juhendaja Pilvi Karu).

Publiku lemmiku tiitli pälvis Maige Vallik. Žürii eripreemiad läksid Kaur-Jaagup Lapile, Eero Heinsalule ja Tiina Nõmmele.

Võisteldi viies vanuserühmas ja kõlas 28 laulu. Lapsed olid kõik väga tublid. Žürii esinaise, Laimjala rahvamaja juhataja Mae Nõu sõnul on Valjala kui maakonna laulupoiste taimelava. Veel kuulusid žüriisse Kallemäe kooli muusikaõpetaja ja huvijuht Liivia Rihvk ja muusikaõpetaja Ilvi Pihl.

Tänati ka kohalikke ettevõtjaid, kes õhtut toetanud, ja raamatukogutädi Tiina Kaupi toredate tänukirjade eest. Lõpetuseks jäi kõlama Valjala rahvamaja juhataja Viktor Marteni mõte, et väikesele kogukonnale on selliseid üritusi vaja ja kohtume kindlasti ka järgmisel aastal, olgu siis osalejaid ja pealtvaatajaid kui palju tahes.

Sille Lapp

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 26 korda, sh täna 1)