Üürikorteris loomi pidanud naine kolis Läänemaale (8)

Üürikorteris loomi pidanud naine kolis Läänemaale

 

Kuressaares korterelamus üürnikuna koduloomi pidanud Olena Vool (fotol) tõsteti korterist välja ning ta kolis elama Läänemaale.

Olena Vool tõsteti Tehnika tänaval asuvast korterist koos loomadega välja kolmapäeval – samal päeval, kui Kanal2 uudistemagasin Reporter lasi temast eetrisse saatelõigu.

Olena Vool tõsteti korterist välja, kuna korteri omanik ei soovinud enda koju loomaaeda, teisalt oli loomaarmastajast üürnik jätnud tasumata 10 000 krooni eest kommunaalmakseid ja paari kuu üüri.

Ajendatuna Kanal2 saatelõigus nähtust, sõitis mandrilt Kuressaarde anonüümsust palunud naisterahvas, kes korjas Olena koos tütre ja loomadega tänavalt autosse ning viis oma isatallu Läänemaale.
Lisaks on meile teada, et mitmed Kanal2 vaatajad annetasid Olenale ka raha. Ühe hea inimese annetus oli lausa viiekohaline.

Sel nädalal kirjutas ajaleht Meie Maa, et heauskselt oma korteri 9-aastase tütrega emale välja üürinud naist tabas šokk, kui ta ühtäkki avastas, et tema kortermajas asuvasse 2-toalisse eluasemesse on toodud ka 12 looma ja 4 lindu. Kitsukesse korterisse olid muuhulgas kaas-üüriliseks võetud kits, kukk, kaks hakki ning tuvi.

Olena Vool sai Saaremaal tuntuks möödunud aasta oktoobri keskel, kui käis välja idee rajada Saaremaale eksootiliste loomadega park.
Nii soovis naine rajada Kuressaare külje alla Kaarma valda suurejoonelise looma- ja linnupargi, kus külastajail oleks 2009. aasta kevadel võimalik teiste pudulojuste hulgas uudistada ka kaelkirjakut ja lumeleopardi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 66 korda, sh täna 1)