Revalia tantsupaarid võistlesid Viljandis ja Rakveres

Tantsuklubi Revalia tantsijad on viimastel nädalatel osalenud mandrimaal mitmel võistlusel, kus saavutati nii mõnigi auhinnaline koht.

Viljandis 19. aprillil toimunud Magusa Alguse osavõistlusel said oma esimesel võistlusel kohe esikoha Karl-Alder Kuivjõgi ja Feridee Sevastjanov, kes võitsid 48 osalejaga kahe tantsu võistluse kuni 9-aastaste vanuseklassis.

10–11-aastastest võidutsesid kahe tantsu võistlusel ka Karl Lember – Krislin Heinsoo. Samas vanusegrupis, kuid nelja tantsu võistlusel, olid Kaarel Ernits ja Eliise Tiidussalu 29-ndad.

L II E-klassis saavutasid 19 osaleja seas standardtantsudes viienda koha ning jõudsid ladina-ameerika tantsudes poolfinaali Kaur Kuusk ja Helina Koppel. Genert Allikmaa ja Loore Pihlas tulid 26 paari seas 12. kohale nii standard- kui ka ladina-ameerika tantsudes klassis Jun I E.

Rakveres toimunud D-vanuseklassi karikavõistlustel saavutasid Johannes Roosoja ning Katrin Kane 20 osaleja seas teise koha standardtantsudes ning olid seitsmendad ladina-ameerika tantsudes.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 12 korda, sh täna 1)