Kui mina alles umpa-umpa…

Kui mina alles umpa-umpa…

 

… kõlas esimene laul neile, kes olid kogunenud kaunisse uude Pärsama rahvamajja tähistama VäRKSseppade koosmängimise viiendat aastapäeva.

Selle lauluga esinesid Mart Aardam ja Jaak Oks esimest korda Pamma külaseltsi korraldatud jüripäevapeol, esimene koos ülesastumine oli neil aga Karja kihelkonnapäeval juba viis aastat tagasi.

Leisi VäRKS-i laagrites järjest uued isevalmistatud pillid vajasid ju mängimaõppimist ning tutvustamist – oleme tänulikud kõikidele, kes on kutsunud meid esinema, oma pille tutvustama, õpetama vanu tantse, laulma ammu armsaks saanud laule ja rääkima vanadest kommetest.

Pühapäeva pärastlõuna oli täis päikest nii õues kui toas – tantsu lõid kõik Leisi valla taid- luskollektiivid ning VäRKSseppade väikesed ja eakamadki sõbrad. Lilled, õnnitlused, tänud koostöö eest ja head soovid jätkamiseks, tort ja vanad tantsud-laulud ning pillilood – kõik see liitis meid ühiseks sõbralikuks pereks.

Lõpuloona kõlas unistav “Ukuaru valss” – meie mängu saatel tantsis segarühm Leisberg. Seda lugu tuli korrata, nii väga meeldis see publikule.
Uute kohtumisteni!

VäRKSsepad Leisist

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 59 korda, sh täna 1)