Vormel 1 ennustusvõistlusel võimutsevad naised (3)

Oma Saare vormel 1 ennustusvõistlusel on selja taga kolm etappi ning jällegi toimusid edetabelis suured muutused. Kuigi autosport peaks olema meeste pärusmaa, kipub tulemuste ennustamine naistel märgatavalt paremini välja tulema. Kui esimese etapi edukaim Helve Pihl andis vahepeal liidrikoha käest, siis nüüdseks on ta uuesti edetabeli tipus.

Vormel 1 sarja Bahreini GP-l saatis edu Ferrari piloote ning esikoha võttis nagu eelmiselgi aastal brasiillane Massa oma soomlasest meeskonnakaaslase Räikköneni ees. Kahele esimesele järgnesid Kubica, Heidfeld, Kovalainen ja Trulli. Meeskondlikus arvestuses sai kindla esikoha Ferrari ning BMW Sauberi pilootide südikas sõit andis teise koha etapil neile. Üks peamisi tiitlipretendente, Hamilton tegi võistluse jooksul mitu sõiduviga ning lõpetas alles 13-ndana. Tema meeskonnakaaslane Kovalainen suutis siiski tagada McLarenile kolmanda koha punktid.

Esikolmikule järgnesid Toyota, Red Bull ja Williams. Kvalifikatsioonivõitu pakkus 30 ennustajat Massale, 27 Räikkönenile, 22 Hamiltonile, 3 Alonsole ja 2 Kovalainenile. Ajasõidu kiireimat ringiaega näitas Kubica, kes sõitis oma tiimile välja ajaloo esimese parima stardipositsiooni. Taoline tulemus oli suur üllatus vormelimaailmas, seda suurem Oma Saare ennustajatele ning sellepärast ei olnud poolaka kvalifikatsioonivõitu keegi ära maininud.
Suuremale osale ennustajatest kujunes lõppenud etapp edukaks, sest punktisaagi üle keegi väga kurta ei saa – alla kümne punkti teenisid vähesed, suuremal osal jäi see kaheteistkümne-neljateistkümne kanti.

Kõige suurema summa – 15 punkti – suutis koguda Külli Tõru, kes ennustas õieti Massa ja Kubica koha ning meeskondliku esikolmiku. Võitjal palume auhinna (Oma Saare kuutellimus) kättesaamiseks võtta toimetusega ühendust telefonil 45 30 200.

Järgmine võidukihutamine toimub juba järgmisel nädalavahetusel ning osalejatel tuleb taas ennustada pilootide ja meeskondlik esikolmik ning kvalifikatsioonivõitja. Ennustus peab olema tehtud kvalifikatsioonieelse päeva keskööks Eesti aja järgi. See tähendab, et 25. aprilliks tuleb ennustused tuua paberil kas Oma Saare toimetusse, lasta ukse kõrval olevasse postkasti, saata aadressil Tallinna tn 9, 93818, Kuressaare või siis elektronposti aadressil sport@omasaar.ee . Meie ennustusvõistluse tulemusi saab vaadata ka Oma Saare veebilehelt.

TULEMUSED PEALE 3. ETAPPI:

Helve Pihl 34 punkti; Külli Tõru ja Edit Annusver 33; Rein Altmäe ja Aarend Tõru 32; Toomas Heero 31; Oona Koplimäe, Sirje Jõgi ja Kaarel Traumann 30; Peeter Luks, Ahti Lepp, Heino Tammeaid, Priit Pihler ja Marek Truu 29; Aivar Vann, Lemmi Heero, Jako Jõgi ja Kristjan Vaher 28; Keio Altmäe, Raimond Ellik, Alar Erin-Uussaar, Marleen Karelson, Jüri Kaju, R.Saar, Margus Truu, Leino Kallas, Urmas Vaher ja Markus Saaremäe 27; K.Kalm, Ain Koplimäe, Jaan Jõgi, Ardi Traumann ja Raivo Nurja 26; Liina Jõgi, Taavi Liblik, Mati Heero, Kaido Saaremäe, Guido ja M.Kalm 25; Karel Keeroja, Mihkel Lember, Taavo Tamm, Ilmar Pihl, Kaido Maripuu, M.Saar, Allan Valling, Karl ja Kristiina Kallas 24; Liina Malk, Jaanus Kallas, Mait Mäe ja Valdur Kaasik 23; Kalle Saare, Hannes Kallas ja Marek Kaasik 22; Markkus Erin-Uussaar, Marek Kask ja Kairi Kasemaa 21; Kaimo, Marek Kalmus ja Aivar Laht 20; Senta Koplimäe, Kajar Sepp, Martin Aavik, M.Lepp ja Maarika Õunpuu 19; Kaarel, Sven Lepik, L.Mägi ja Kaja Kasemaa 18; A.Lepp ja Janis Kaasik 17; Margus Õunpuu, K.Mägi ja Andrus Laht 16; Kaljo Koppel 15; Tõnu ja Taivo Koppel 14; Margus Kallaste ja Aivar Lõhmus 12; Eigo Alas 11; Mihkel Põld 10; Silver Sepp, Margus Kasela ja K.Aavik 9; Argo Kasela 8; M.Pukk 7 ja Taimi 4 punktiga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)