Selver tahab müügisaali suurendada kolmandiku võrra (9)

Kuressaares oma Tallinna tänaval asuva ostukeskuse kõrval asuva kaubanduspinna ostnud Selveri kaubanduskett soovib kahe hoone ühildamise läbi laiendada Saare Selveri müügipinda ja võtta juurde uusi rentnikke.

“Eesmärk on need kaks maja kokku panna, et Selveril tekiks suurem müügisaal,” ütles Oma Saarele A-Selver arendusdirektor Jaak Nirk. “Olemasolev kauplus on oma suuruselt ajale natuke jalgu jäänud.”
Selver tahab müügisaali pindala suurendada 1250 ruutmeetrilt 2000 m2-le ning suurendada ka Saare Selveri toidu- ja esmatarbekaupade sortimenti. Lisaks võetakse juurde uusi rentnikke.

Nirgi sõnul ehitatakse kaks kõrvuti asetsevat hoonet täielikult kokku, lisaks rajatakse veel üks 600 m2 suurune laopind.

Jaak Nirk ütles, et sel aastal Selveri laienemine veel teoks ei saa. “Kõik sõltub sellest, kui kiiresti Kaubamaja Kinnisvara suudab projekteerimised läbi viia,” selgitas Nirk, lisades, et kahe hoone kokkuehitamine on üsna keeruline protsess.

Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS omandas Saare Selveri kõrval asuva Tallinna 77 hoone kinnisvarafirmalt Arco Vara selle aasta algul. Enne seda asus hoones ajutiselt Saaremaa Kaubamaja.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 28 korda, sh täna 1)