Krimi (1)

Politseioperatsioon “Alaealine”. Reede öösel korraldas politsei Kuressaares ja Muhus Piiri külas, kus toimus noorte pidu, operatsiooni “Alaealine”. “Joobes alaealisi me nendelt üritustelt ei tabanud,” kommenteeris politseikomissar Aare Allik, lisades, et politsei nädalavahetus oli küll töine, kuid selle operatsiooniga seoses suhteliselt rahulik.

Lõhuti Diivaniparadiisi aken. 7. aprillil löödi Kuressaares Tallinna tänaval sisse Diivaniparadiisi aken. Alliku sõnul on juhtum eriline selle poolest, et sama akent üritati purustada juba eelmisel õhtul kella kaheksa ajal. “Kontrollime asjaolusid,” märkis Allik, lisades, et politsei on juhtunu uurimiseks alustanud väärteomenetlust.

Tahm põles suitsulõõris. 5. aprilli õhtul põles Leisi vallas Meiuste külas elumaja suitsulõõris tahm.

Demineerijad tegid mürske kahjutuks. Pühapäeval tegid demineerijad kahjutuks Salme vallast Kaimri küla metsast leitud üksteist käsigranaati, kolm mürsku, ühe kildmürsu ja mürsukesta ning Torgu vallast Mõntu küla metsast leitud käsigranaadi.

Samal päeval lokaliseeriti ka Torgu vallast Mäebe küla metsast leitud kaheksa miinipilduja miini, neli mürsusütikut ja kolm mürsku.
***
Nädalavahetusel registreeriti politseis 39 väärtegu, neist 26 liiklusseaduse rikkumist, sealhulgas kuus kiiruseületamist ja üks mootorsõiduki juhtimine alkoholijoobes. Kainenema toimetati 17 isikut.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 24 korda, sh täna 1)