Saaremaa võrkpall võiks olla Eesti tipus

Ajalehe Postimees hinnangul oleks Saare maakonna esindusvõistkond Eesti võrkpalli tipus juhul kui kõik mängijad esindaksid oma kodumaakonda või linna.

Laupäevases Postimehes avaldatud oletustes Eesti võrkpallimaastiku kohta eelpool toodud tingimustel, jõuti järeldusele, et Saaremaad suudaks Eestis edestada vaid Pärnu. Praeguste tippklubide kodulinnad Tallinn ja Tartu sipleksid aga tabeli allotsas.

Tingimustel, kus võistkonnad koosneksid vaid oma kodukohast sirgunud mängijatest võiks Saaremaa mängida vabalt Eesti meistrivõistluste esikolmikus.

Postimehe valitud võistkonda kuulusid sidemängijana Veiko Lember, kes praegu mängib Tallinna Selveris. Samast klubist lisanduksid veel punktide eest hoolitsevad Keith Pupart ja Andris Õunpuu.

Sylvesterist peaks kodusaare eest mängima hakkama temporündaja Ahto Tuuling. Oma panuse meeskonda annaksid kindlasti ka Eesti 19 aastate koondisesse kuuluvad Siim Ennemuist ja Siim Põlluäär, kes momendil pallivad Audentese värvides. Kindlasti ei tasuks unustada ka ühe korra Eesti koondisesse kuulunud Sylvesteri eest mängivat Viljar Vahterit.

Saarlastele järgneks Rakvere, Viljandi/Paide oleksid neljandad, Tallinn oleks viies ja võrkpallureid. Tabeli lõpetaks Võru.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 12 korda, sh täna 1)