SEES-i juhataja kohale kandideerib kaheksa inimest

Eilse seisuga oli Saaremaa ettevõtluse edendamise sihtasutuse (SEES) juhataja ametikohale CV-online’i kaudu sooviavalduse esitanud juba kaheksa inimest.

“Kandidaadid on tugevad, tugevad oma hariduse ja ettevõtluse tausta poolest,” rääkis Saare maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja kt ja SEES-i nõukogu esimees Mika Männik, kelle sõnul on enamik kandidaate kahe kõrgharidusega. “Neil on kõvasti seljataga täiendkoolitusi ja ettevõtluskogemusi, samuti töötamist välisfirmades ja välismaal,” andis ta kandidaatidest ülevaate.

Männiku kinnitusel on enamik kandidaate Saaremaa taustaga inimesed, kel nüüd on tekkinud soov kodusaarele tagasi tulla.

SEES-i juhataja konkursile saab avaldusi esitada 9. aprillini. 11. aprilliks koostavad SEES-i nõukogu liikmed kandidaatidest oma pingerea, misjärel väljavalitud kutsutakse vestlusele ja aprilli teisel poolel saab sihtasutus uue juhi.

Maavalitsus hakkas sihtasutusele uut juhatajat otsima veebruaris, kasutades selleks vaid maakonna ajalehti. Tollal laekus avaldus vaid ühelt kandidaadilt, kes ei leidnud sihtasutuse nõukogu heakskiitu.

Varem on Mika Männik öelnud, et SEES-i nõukogu soovib leida ettevõtte juhataja ametikohale isiku, kes suudaks sihtasutuse muuta kogu maakonda haaravaks arengumootoriks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)