Teise Säästumarketi ehitus Kuressaares algab peagi (11)

Teise Säästumarketi ehitus Kuressaares algab peagi

 

Kuressaare linnavalitsuse planeerimis- ja ehitusosakonnale laekus taotlus Kuressaarde teise Säästumarketi ehitamise alustamiseks. Uus kompleks kavatsetakse püstitada Kihelkonna maan-tee ja Aia tänavaga külgnevale krundile.

Kuressaare linna ehitusjärelevalve insener Aivo Kesküla ütles, et suure tõenäosusega hakkab linnavalitsus ehitusloa andmist arutama oma teisipäevasel istungil.

“Meile laekunud dokumentides on vaja teha veel mõned korrektuurid,” lausus ta. “Kuid oletan, et esmaspäevaks on dokumentatsioon korras, nii et teisipäeval võib linnavalitsus uue Säästumarketi ehitusloa taotluse istungi päevakorda võtta.”

Projekti kohaselt rajatakse uus Säästumarketi kompleks umbes 2400 ruutmeetri suurusele maa-alale. See on ligi kaks korda suurem alast, kus paikneb 2001. aastal valminud Mooni tänava Säästumarket.

Müügisaali suurus on uues Säästumarketis 634 ruutmeetrit (Mooni tänava marketi müügipinna suurus on 600 ruutmeetrit). Lisaks tuleb uude hoonesse veel 235-ruutmeetrise pinnaga kohvik ja väiksemaid müügipindu.
Kuressaare uue Säästumarketi hoone on projekteerinud Asum Arhitektid OÜ.

Säästumarketi ketti omava Rimi Eesti Food AS-i suhtekorraldusjuht Merike Mikk on ajakirjanduses varem kinnitanud, et Kuressaare teine Säästumarket avatakse 2009. aasta alguskuudel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 88 korda, sh täna 1)