Kuressaare Gümnaasiumi huvikool ootab põhjalikku uuenduskuuri (2)

Kuressaare Gümnaasiumi SA tahab remontida huvikoolide ruume ning hankida uut inventari, muuhulgas uuendatakse spordi-, kunsti- ja käsitööosakonda.

Gümnaasiumi direktor Toomas Takkis ütles Oma Saarele, et kõik uuendused kokku lähevad maksma 6,4 miljonit krooni, millest 1,8 miljonit tuleb omaosalusena. 4,6 miljonit krooni taotleb Kuressaare gümnaasium haridus- ja teadusministeeriumi korraldatava “Avatud noortekeskuse, teavitamis- ja nõustamiskeskuste ja huvikoolide kaasajastamise” projekti kavandite kogumise konkursi kaudu.

“Summa ongi mõeldud huvikooli ruumide renoveerimiseks ja inventari uuendamiseks,” selgitas koolijuht ning lisas, et uuendused on vaja sisse viia varem või hiljem.

Samale konkursile on Kuressaare linnavalitsus esitanud taotluse linna muusikakooli täielikuks renoveerimiseks mõeldud 15 miljoni krooni suuruse toetuse saamiseks.

KG taotlusega kaasnevas linnapoolses kaaskirjas kirjutab linnapea Urve Tiidus, et kui nende kahe taotluse vahel peaks tekkima kaalumismoment, on linnavalitsuse jaoks esikohal muusikakooli renoveerimine.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 14 korda, sh täna 1)