Vormel 1 ennustusvõistluse liider vahetus

Oma Saare vormel 1 ennustusvõistlust juhtima asunud Helve Pihl ei suutnud teisel etapil oma liidrikohta hoida ning edetabeli etteotsa rühkisid Toomas Heero ja Kaarel Traumann.

Vormel 1 sarja teise etapi Malaisia GP esikuuik ületas lõpujoone järjestuses: Räikkönen, Kubica, Kovalainen, Trulli, Hamilton ja Heidfeld. Meeskondlikus arvestuses teenis Sepangi ringrajal enim, 11 punkti, BMW Sauber. Võrdselt 10 punkti kogusid nii Ferrari kui McLaren, kuid individuaalselt sai Räikkönen kõrgema koha, seega teine koht etapil Ferrarile. Esikolmikule järgnesid Toyota, Red Bull ja Renault. Kvalifikatsioonivõitu pakkus 34 ennustajat Räikkönenile, 30 Hamiltonile, 5 Alonsole ja 3 Kovalainenile. Seekord võisid rõõmu tunda need 10 ennustajat, kes panustasid Massale, sest brasiillase ajasõidu võit andis nendele kolm punkti.
Teisel etapil kogus 11 punkti neli ennustajat, kuid etapivõidu teenis Aarend Tõru, kes suutis ainukesena ära arvata ka kvalifikatsioonivõitja. Võitjaga sama palju punkte said ka Aivar Vann, Oona Koplimäe ja Priit Pihler. Võitjal palume auhinna (Oma Saare kuutellimus) kättesaamiseks võtta toimetusega ühendust telefonil 45 30 200.
Suurt rõõmu teeb, et teisel etapil liitus Oma Saare ennustusvõistlusega 19 vormelihuvilist ning nüüd küündib osalejate arv üle kaheksakümne. Kuna punktivahed pole suured ning ennustusvõistlus on alles algfaasis, siis on võiduvõimalused hetkel veel kõigil osalejatel, ka neil, kes liituvad kolmandal või neljandal etapil.
Järgmine võidukihutamine toimub juba eeloleval nädalavahetusel ning osalejatel tuleb taas ennustada pilootide ja meeskondlik esikolmik ning kvalifikatsioonivõitja. Ennustus peab olema tehtud kvalifikatsioonieelse päeva keskööks Eesti aja järgi. See tähendab, et 4. aprilliks tuleb ennustused tuua paberil kas Oma Saare toimetusse, lasta ukse kõrval olevasse postkasti, saata aadressil Tallinna tn 9, 93818, Kuressaare või siis elektronposti aadressil sport@omasaar.ee .
Alates tänasest saab Vormel 1 ennustusvõistluse tulemusi vaadata ka Oma Saare veebilehelt. Selleks on peamenüüs olemas vastav alajaotus.

Tulemused pärast 2. etappi:
Toomas Heero ja Kaarel Traumann 22 punkti; Rein Altmäe 21; Aarend Tõru ja Helve Pihl 20; Heino Tammeaid, Edit Annusver, Jüri Kaju, Marek Truu ja Kristjan Vaher 19; Peeter Luks, Oona Koplimäe, Aivar Vann, Sirje Jõgi ja Külli Tõru 18; Raimond Ellik, Priit Pihler, Marleen Karelson, R. Saar ja Leino Kallas 17; Ain Koplimäe, Ahti Lepp, Jako Jõgi, Alar Erin-Uussaar, Lemmi Heero, Margus Truu, Urmas Vaher, Markus Saaremäe, Guido ja Marek Kaasik 16; Karel Keeroja, Ardi Traumann, Mati Heero, Ilmar Pihl, Jaanus Kallas, K. Kalm ja Valdur Kaasik 15; Keio Altmäe, Jaan Jõgi, Mihkel Lember, Liina Malk, Taavo Tamm, Raivo Nurja ja Kristiina Kallas 14; Liina Jõgi, Taavi Liblik, Kaido Saaremäe ja M. Kalm 13; Janis Kaasik, M. Saar, Marek Kask, Karl ja Kaimo 12; Kalle Saare, Allan Valling ja Mait Mäe 11; Senta Koplimäe, Markkus Erin-Uussaar, Hannes Kallas, Mihkel Põld ja Kaido Maripuu 10; Kajar Sepp, Silver Sepp, Martin Aavik ja Kairi Kasemaa 9; Marek Kalmus, L. Mägi ja Aivar Laht 8; Taivo Koppel, A. Lepp, M. Lepp, Maarika Õunpuu, Kaja Kasemaa ja M. Pukk 7; Kaljo Koppel, Sven Lepik ja K. Mägi 6; Kaarel ja Tõnu 5; Taimi, Andrus Laht ja Margus Õunpuu 4 punktiga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 28 korda, sh täna 1)