Krimi

Majja murti sisse

26. märtsil lõhuti Kihelkonna vallas Neeme külas elamu ukseklaasid, murti majja sisse ja varastati sealt mitmesuguseid esemeid. Kahju on alles selgitamisel. Politsei on juhtunu uurimiseks alustanud kriminaalmenetlust.

Tahulas põles laut

26. märtsil kell 22.47 põles Kaarma vallas Tahulas mõne ruutmeetri ulatuses lauda katust ja vahelage. Tegemist oli väikese puidust hoonega, kus tulekahju sai alguse iseehitatud küttekehast. Põlengus sai hukka neli kana.

Auto kaotas juhitavuse

26. märtsi õhtul libises auto Orissaare lähedal Väikese väina tammi piirdesse ning jäi nurkadega teepiirdesse kinni. Kohale tulnud päästjad tõmbasid auto teele tagasi, misjärel see jätkas sõitu omal jõul.

***

26. märtsil registreeris politsei seitse väärtegu, millest kuus olid liiklusseaduse rikkumised, sealhulgas üks juhtimisõiguseta juhtimine.

Securitase patrull pidas kinni sissetungija

27. märtsil kell 11.45 avastas Securitase patrull ringkäigul endises EPT lasteaias Kuressaares Tallinna tänav 64 Jevgeni, kes väitis end korjavat ainult pudeleid.

“Mehel oli aga kaasas raudkang, millega ta tõenäoliselt demonteeris objektil olevaid sanitaartehnilisi seadmeid,” teatas Hanna Vanem Securitas Eesti ASist, lisades, et objekti ülevaatamisel leiti veel hulgaliselt tööriistu ja seljakott, milles olid juba demonteeritud sanitaartehnilised seadmed.
Patrull kutsus kohale politsei, kes juhtumiga edasi tegeleb.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 24 korda, sh täna 1)