Saaremaa noorte infopunkti uuendamiseks korraldati laager

Möödunud nädala lõpus, 20.–21. märtsini toimus Kuressaare noorte huvikeskuse eestvedamisel laager, mille käigus arutasid noorsootöötajad ja 10 noort võimalikke ideid Saaremaa noorte infopunkti kodulehe täiustamiseks.

Laagri üks eestvedaja, noorsootöötaja Marjana Luist ütles Oma Saarele, et noortel oli palju häid mõtteid, mida saab edaspidi kasutada. “Ühe ideena, mis tulevikus kindlasti rakendust leiab, käidi välja võimalus luua aadressil snip.ee Saaremaa kaart ja seda siis järk-järgult täiendada huvitavate kohtadega,” sõnas Luist ning selgitas, et seeläbi antakse noortele võimalus jagada üksteisele teavet sobivatest kohtadest matkamiseks, telkimiseks või milleks iganes.

Teise huvitava ideena tõi Marjana Luist välja noorte pakutud mõtte luua rubriik, kus iga kahe nädala tagant mõni vähem või rohkem silmapaistev Saaremaa noor räägiks oma huvitavast hobist. “Nii me annaksime noortele võimaluse tutvuda erinevate võimalustega Saaremaal ja noortel endil oleks ideaalne võimalus särada,” selgitas Luist.

Millal täpselt snip.ee uuenduskuur ette võetakse, noorsootöötaja öelda ei osanud. “Ideed on alles värsked ja vajavad põhjalikku läbimõtlemist,” lausus Luist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 12 korda, sh täna 1)