Krimi (1)

Vandaalid hoos

Vandaalid hoos

Politsei teatel on ööl vastu 18. märtsi Kuressaares Kalevi põigus lõhutud sõiduautode aknaklaase ja segi paisatud autos olnud esemeid. Juhtunu asjaolude selgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

Samal päeval, 18. märtsil sai politsei teate, et Pihtla teel on vandaalid kõveraks kangutanud ühe asutuse ukse ja aknaraami. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.

Joobnud sõidukijuht

19. märtsi hilisõhtul, kella 23 ajal pidas politseipatrull Kuressaares Uus-Roomassaare tänaval kinni sõiduauto Volkswagen Passat, mille roolis oli 1967. aastal sündinud alkoholijoobes meesterahvas. Kuna mehel oli samalaadse õigusrikkumise eest kehtiv karistus, karistatakse teda nüüd kriminaalkorras.

Politsei palub abi

19. märtsi hommikul kell 10.15 toimus liiklusõnnetus Kuressaares Pikk 62B maja juures parkimisalal, kus tagasipööret sooritanud seni kindlakstegemata sadulveok riivas seal liikunud 86-aastast Hernat ning lahkus sündmuskohalt. Jalakäija sai kergeid vigastusi.

Kõigil, kes juhtusid liiklusõnnetust pealt nägema, palutakse ühendust võtta telefonil 53 421 892 või politsei lühinumbril 110.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)