Kuressaare Ametikool loob Kokkade Klubi

Kokaeriala arendamiseks kavatseb Kuressaare Ametikool asutada Kokkade Klubi, mille tegevusest oodatakse osa võtma ametikooli koka või toitlustusteeninduse eriala lõpetanuid ja tänaseni oma erialal töötavaid inimesi. Alus pannakse klubile 28. märtsil.

Kuressaare Ametikool on koolitanud kokkasid juba alates 1992. aastast. Tänaseks on kooli lõpetanud suur hulk tublisid ja hakkajaid erialaspetsialiste.

Klubi võimaldab ühendada kooli koka eriala vilistlasi, õpilasi ja õpetajaid, kohtuda saab oma ala spetsialistidega, vahetada ja anda edasi kogemusi ning teadmisi, luua uusi kontakte, samuti korraldada lühikursusi ametikooli õpilastele, toiduvalmistamise õpetajate ja ka vilistlaste-tegevkokkade seas.

Klubi avaüritusel on lisaks kooli tutvustamisele, ametlikule osale ja sõnavõttudele ka meelelahutuslik pool. Õhtu naelaks saab olema kõigi osalejate ühine kokkamine kooli õppeköögis.

Ootame kohale kõiki meie kooli koka eriala vilistlasi, kes on oma ametile seni truuks jäänud. Avaüritusele palume end registreerida homseks, 20. märtsiks meiliaadressil maret@ametikool.ee või telefonil 45 24 600.

Avaüritus toimub 28. märtsil kell 15. Ajakava on üleval ametikooli kodulehel.
Samuti palume endast teada anda neil, kes soovivad klubiga liituda, kuid avaüritusel ei saa osaleda.

Maret Õunpuu,
Kuressaare Ametikooli teeninduserialade osakonna juhataja

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 17 korda, sh täna 1)