Lärmakate joomingutega kurikuulsaks saanud korterist leiti naise surnukeha

Lärmakate joomingutega kurikuulsaks saanud korterist leiti naise surnukeha

 

Kuressaare korterist, milles toimuvate lärmakate joomingute lõpetamiseks teised majaelanikud nädalapäevad tagasi lisaks politseile ka linnavalitsuselt abi palusid, leiti reede õhtul seal elanud naise vägivallatunnustega surnukeha.

Reede õhtul sai politsei teate, et Kuressaares Kihelkonna mnt 2A leiti 62-aastase naise vägivallatunnustega surnukeha. Surnud naise elukaaslane Sulev kinnitas, et leidis reede õhtul Reeda korterist surnuna ja kutsus seejärel politsei.

Sulevi sõnul tuli ta reede õhtul korterisse ja nägi, et korteri ukselink oli katki ning leidis korteris eest surnud, vägivallatunnustega naise. “Naise nägu oli verine ja sein ka,” ütles Oma Saarele surnud naise elukaaslane. “Püüdsin teda elustada ka, aga ta oli juba maha jahtunud ja sellest enam abi ei olnud,” tõdes ta.

Sama trepikoja anonüümsust palunud elaniku sõnul oli tegemist probleemse korteriga. “Seal viibivad inimesed tülitsesid praktiliselt iga päev,” ütles ta Oma Saarele. Majaelanik rääkis, et neljapäeval kostis korterist lärmi ja kisa ning ka reede pärastlõunal oli korteris viibivate inimeste vahel suur tüli.

“Tulin just poest ja kuulsin, et Reet karjus: “Kuusik, Kuusik, kutsu politsei!”,” ütles majaelanik ja selgitas, et kuna mainitud Kuusik ilmselt appihüüet ei kuulnud ning selles korteris on tülitsemine ja karjumine tavapäraseks muutunud, ei näinud temagi sekkumiseks ja politsei kutsumiseks põhjust.
Majaelanik kinnitas, et laupäeval oli naise korter juba politsei poolt kinni pitseeritud.

“Oleme pöördunud linnavalitsuse poole selle korteriga seotud probleemidega,” ütles sama maja elanik ja selgitas, et pidevad joomingud, tülid ja heakorrarikkumised on kõigil juba üle visanud ning nad on kogutud allkirjadega pöördunud linnavalitsuse poole.

11. märtsil kirjutas Oma Saar, et Kihelkonna mnt 2A kortermaja ühe trepikoja elanikud pöördusid linnavalitsuse poole palvega leida lahendus majas elava rahurikkuja korralekutsumiseks.

Kortermaja trepikoja elanikud on kurtnud sagedasi öörahurikkumisi, mille põhjuseks on ühes korteris peetavad öised joomingud ning nendega kaasnev lärm ja võõraste inimeste pidev liikumine. Surnud naine leiti samast korterist, mille üle majaelanikud linnavalitsusele kurtsid.
“Me oleme siia selle korteri pärast üle kümne korra politsei kutsunud,” mainis majaelanik ja selgitas, et probleemsesse korterisse on paar korda ka tuletõrje välja kutsutud.

Majaelanik väitis, et näiteks möödunud aasta 25. detsembril leiti praeguseks surnud naise elukaaslane trepikojas purjuspäi magavana, kirves ja õllepudel kõrval. “Selle peale kutsusime jälle politsei,” lisas ta. “Ja selline möll on juba mitu aastat käinud.” Majaelanik mainis, et tema teada on Reeda elukaaslast kaks korda kriminaalkorras karistatud.

Lääne ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Külli Kivioja ütles Oma Saarele, et juhtunu uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlust ja uurimise huvides sündmuse kohta kommentaare ei anta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)