Auriga keskus sai nurgakivi

Auriga keskus sai nurgakivi

 

Eile pärastlõunal pandi nurgakivi Kuressaare lähistel Kuivastu maantee ringtee ääres kerkivale Auriga keskusele. 16 000 ruutmeetri suuruse kaubanduskeskuse tellijaks on ML Haldus OÜ ja ehitajaks OÜ Primus PR.

Sügisel avatavas keskuses saavad kaubandus- ja teeninduspinna 55 firmat. Tuntumatest võtavad Aurigas koha sisse Rimi, K-Rautakesko, Seppälä, Koduextra, Rademar, ABC King, Hesburger ja paljud teised.

Seni Saaremaal tegutsevatest firmadest saab keskuses suure müügipinna Hondasid müüv ML Autoservice.

Pidulikul tseremoonial sõna võtnud keskkonnaminister Jaanus Tamkivi kiitis uue keskuse rajamisel saarlaste ettevõtlikkust. Samas toonitas Kuressaare ekslinnapea väikeste ja õdusate poekeste vajalikkust linnapildis.

ML Haldus OÜ juht Maidu Lempu teavitas, et ideest teostuseni on kulunud 8 aastat. Praegu läheb ehitusel normaalselt. Ilmataatki on ehitajaid soosinud.
Maavanem Toomas Kasemaa pidas vajalikuks uusehitise rajamisel rääkida piirkonna tasakaalustatud arengust, hinnates kõrgelt asja käsile võtnud ettevõtjate entusiasmi ja asjalikkust.

OÜ Primus PR juht Priit Riim tundis heameelt, et asjaajamise käigus on kõik takistused ehitamiseks ületatud. Riimi sõnul jõudsid nii tellija kui ehitaja eile tõkkejooksu sümboolsesse finišisse. Proloog läbiti edukalt. Edasi tuleb pingutada kogu distantsil, et sügisel võiksid asjaosalised võidukalt raporteerida: “Valmis tegime! Keskus Auriga on saarlaste teenistuses.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)