Hugo Meri kaebas Saaremaa laevakompanii kohtusse (1)

Endine Mustjala vallavolikogu liige Hugo Meri soovib kohtu kaudu Saaremaa Laevakompaniilt hüvitist, kuna tema autoga juhtus parvlaeval oktoobris õnnetus.

Meri sõnul juhtus õnnetus siis, kui autod hakkasid laevalt maha sõitma ning madrus andis ühele suurele autole loa praamilt maha sõiduks. Selle suure auto haagis tõmbaski Hugo Meri autol põrkeraua eest ära.

“See oli meeste lohakus,” ütles Meri, kes oli kohe pärast õnnetust käinud laevakompanii jutul, kus talle öeldi, et süüdi on hoopis teine auto, kes ei pidurdanud. Meri sõnul tõstis madrus juhile peatumismärguande andmiseks käe aga alles siis, kui ragin juba käis.

Saaremaa Laevakompanii jurist Jüri Reede ei soovinud pooleli olevat kohtuprotsessi veel kommenteerida. “Kuna menetlus on pooleli, ei pea ma eetiliseks seda kommenteerida, kuna sel juhul võib tegemist olla kohtu mõjutamisega,” ütles Reede.

Hugo Meri hagi AS-i Saaremaa Laevakompanii vastu veoselepingust tuleneva kahju hüvitamiseks tuleb Kuressaare kohtumajas arutusele märtsi lõpus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)