Kuressaare Kultuurivara osutab Piletilevi teenust (1)

Kuressaare Kultuurivara osutab Piletilevi teenust

 

Eilsest alates on Piletilevi süsteemi kaudu võimalik osta pääsmeid erinevatele üritustele-kontsertidele ka Kuressaare Kultuurivarast. Linna kultuurikeskuse fuajees asuv Piletilevi müügipunkt annab Kultuurivara juhataja Villu Veski sõnul inimestele parema võimaluse lunastada pileteid nii Eestis kui ka väljaspool toimuvatele kultuuriüritustele.

“Piletilevi müügipunkti kaudu saab osta pileteid nii Kultuurivara enda korraldatud kontsertidele kui ka ükskõik millisele teisele kontserdile, mis toimub kusagil mujal Eestis või siis ka väljaspool Eestit,” selgitas Veski. Tema kinnitusel on täiesti võimalik kultuurikeskuse fuajeest osta pääse näiteks järgmisel nädalavahetusel Riias toimuvale Metallica kontserdile, mille piletid sel nädalal müüki tulevad ja mis müüakse maha arvatavasti tundidega.

Veski arvates on Kuressaare kultuurikeskuse fuajee igati sobilik koht piletimüügipunktile, kuna see on väga käidav koht. Kultuurikeskuse fuajee on selline läbikäidav koht, kust inimesed nagu sisetänavalt jalutavad nii ehk naa läbi, ühtlasi uurides, millised võimalused mõnele kontserdile minna oleks, lausus Kultuurivara juht.

Piletilevil on 124 müügikohta Eestis ja 200 kohta Lätis. Kuressaares saab lisaks kultuurikeskusele osta Piletilevi süsteemi kaudu pääsmeid veel kahest kohast – Selverist ja Kalliskivi ärist. Süsteemi võimalusi saab kasutada ka internetis. Eilse seisuga oli saadaval pileteid 495 spordi-, kultuuri- ja messiüritusele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 17 korda, sh täna 1)