Nael: Kuidas hankida endale uus mees (4)

Nael: Kuidas hankida endale uus mees

 

Naela naistetoimetusse laekus kiri, mis peaks olema hoiatuseks kõikidele meestele ja soovituseks naistele, kuidas teha endale suurepärane naistepäevakingitus uue mehe näol.

Avaldame kirja järgnevalt täies mahus (ilma kärbeteta, väljatõsteteta, kommentaarideta):

“Siin on lõpuks ometi üks korralik kettkiri. Erinevalt tavalistest kettkirjadest pole vaja midagi kaotada, võimalik on ainult võita! Saada see kiri edasi 9 sõbrannale (kindlasti naisterahvastele, mitte meestele).

Õpetus: Paki oma mees/ elukaaslane/poiss-sõber suurde kasti. Ära unusta õhuauke! Saada ta nimekirjas esimesel kohal olevale inimesele. Varsti on sinu nimi esimene ja siis saadetakse sulle 823 542 meest. Statistika järgi on nende hulgas: 0,5–1 mister Universumi; 2,5–3 meesmodelli; 463 metsikult seksinäljast; 3 väga ihaldusväärset playboy’d; 20 198 multiorgastilist meest; 40 197 biseksuaalset meest. Üldse on sinu käsutuses 64 294 palju kirglikumat, leidlikumat ja kenamat meest kui see tundetu mühakas, kes sul kodus juba olemas on. Kõige vingem on see, et sinu enda saadetis ei jõua sinu juurde kunagi tagasi, garanteeritud!
Hoiatus! Ära katkesta ketti! Üks naine, kes seda tegi, sai oma mehe tagasi, samades vanades trussikutes, aga palju tigedamana, kuna mees oli kolm nädalat pappkastis istunud. Peale selle pidi naine meesmodelli, kelle ta just oli pakiga saanud, sõbrannale edasi saatma.

Sa pead sellesse meili uskuma. See on parim võimalus parandada oma seksielu ning lisanduvad kallid õhtusöögid ja huvitavad vestlused. Praegu, kui mina seda kirja edasi saadan, on 6. naine nimekirjas saanud juba 837 meest ja tal on ukse taga veel 452 avamata kasti.”

Naela naistetoimetus suutis kirjas nimetatud naisterahva, kes hoiatuse vastu eksis ja pidi vastumeelselt leppima oma abikaasaga ning antiikaja gladiaatori musklis ja läikiva kehaga meesterahva sõbrannale loovutama, ka üles leida. Lehe palvel kirjeldas Kay AL-Hammad-Sekopää tundeid hetkel, mil ta oma eksimuse suurust mõistis.

Milline oli teie esimene reaktsioon, kui nägite, et kasti õhuavast paistsid kahtlaselt tuttavad trussikud?

Õu mai gaad! Ma ei ole siiani sellest üle saanud veel. See oli meeletu tunne. Pettumus, viha, äng. Miks mina? Miks alati mina?

Kindlasti olite seni ka ülimalt rõõmus, et lõpuks ometi õnnestus teil oma vanast mehest lahti saada.

Loomulikult. Issand jumal, muidugi. Kujuta nüüd ise ette. Sa oled 25 aastat pidanud kannatama õllekõhtu, trussikute väel käimist, ninanokkimist, haisvaid sokke ja televiisori ees peeretades tukkumist.

Ja nüüd, kui sul on jumaliku kehaga stringides noor mees, kes kannab sind kätel… Sul on valmis pandud vahukoor, maasikad ja šampanja, siis heliseb uksekell ja mingi kuramuse pakikandja toob sulle karbi, kust esimese asjana kostab röhitsemist, peeretamist ja kust vaatavad vastu jälle needsamad väljaveninud trusserid. No mis sa ise arvad. Ma olin löödud, ma nutsin, karjusin – miks mina?!

Kuidas teie naistepäev siis möödub? Plaanid tehtud?

Mis plaanid! Ikka samamoodi nagu enne. Pesupesemine, toidutegemine, mehel seljasügamine. Midagi ei ole muutunud. Möödunu on nagu uni. Nagu roosa unenägu, millest sind jõuga, vägivaldselt välja tiriti. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, miks mina?

Naela naistetoimetus soovib kõigile kaunist naistepäeva!

Einar S. Pett,
naistekütt

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 60 korda, sh täna 1)