Algab vormel 1 ennustusvõistlus 2008 (8)

16. märtsil antakse Austraalias avastart tänavusele vormel 1 hooajale. Seoses sellega kuulutab ajaleht Oma Saar välja ka F1 ennustusvõistluse. Osaleda võivad kõik vormelihuvilised, kes on huvitatud eelseisvate sõitude tulemuste äraarvamisest.

Selleks tuleb iga etapi eel võimalikult täpselt ennustada pilootide ning meeskondlik esikolmik. Iga täpne äraarvamine annab kolm, ühe kohaga eksimine kaks ja kahe kohaga eksimine ühe punkti. Samuti tuleb igal etapil kirja panna kvalifikatsioonivõitja, kelle äraarvamisel lisandub veel kolm punkti. Seega on võimalik koguda ühelt etapilt 21 maksimumpunkti.

Et kõigil oleksid võrdsed võimalused, võib iga ennustaja osaleda vaid ühe ennustustalongiga. Ühel etapil suurima punktisumma saanu loeme etapivõitjaks, võrdsete punktide korral saab määravaks kvalifikatsioonivõitja.

Kui ka siis ei ole võitja veel selgunud, otsustab etapi saatuse loos. Hooaja kokkuvõttes suurima punktisaagi kogunu nimetame ennustusvõistluse võitjaks. Isegi kui ennustus mööda läheb, on võistlust ikka põnevam jälgida. Parimaid ootavad auhinnad.

Ennustus peab olema tehtud kvalifikatsioonieelse päeva keskööks Eesti aja järgi. See tähendab, et 14. märtsiks tuleb ennustused tuua paberil kas Oma Saare toimetusse, lasta ukse kõrval olevasse postkasti, saata aadressil Tallinna tn 9, 93818, Kuressaare või siis elektronposti aadressil sport@omasaar.ee .

Ennustamise lihtsutamiseks avaldame siinkohal ka kõik algavas vormelikarusellis osalevad sõitjad meeskonniti.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 21 korda, sh täna 1)