Lümanda naiskvartett tähistab aastapäeva lauliku väljaandmisega

Lümanda naiskvartett tähistab aastapäeva lauliku väljaandmisega

 

Laupäeval, 29. märtsil täitub Lümanda naiskvartetil 20. tegevusaasta. Tähistame seda meeleoluka ja ülevaatliku kontserdiga Lümanda kultuurimajas. Viimastel aastatel oleme rohkem üles astunud triona, kuid juubeli puhul võtab meie kvarteti neljas liige Aive ette pika reisi Saksamaalt Saaremaale. Niimoodi saab kvartett jälle kokku. Kvartetina oleme teinud Saksamaale ka mitmeid kontsertreise.

Kõik mu ümber lauluks
muutub,
mida vaatan, mida puutun,
nagu heliseksin ise
helendusen imelisen.
(Hendrik Visnapuu)

29. märtsil esinevad koos meiega Salme meesansambel Punased Sõstrad, Taritu pillipunt Suhteliselt Reibas, Kuressaare naiskvartett Maristik ja Kihelkonna koguduse segaansambel Collecta.

Sünnipäeva puhuks anname välja lauliku Ülle Reinsoo lauludega. Tänaseks on 50 laulu (valik omaloomingut ja seadeid lastele, noortele, nais-, sega- ja meesansamblitele/ -kooridele, lustilised ja naljakad, tõsisemad ja vaimulikud laulud) saanud Sibelius4-noodikirjaprogrammis ja A4 formaadis uue väljanägemise. Paari päeva pärast läheb kogu materjal Tallinna trükkimisele ja köitmisele. Uut laulikut loodame esitleda juubelikontserdil.

Lümanda naiskvarteti nimel
Ülle Reinsoo

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 36 korda, sh täna 1)