Ettevõtluse edendamise sihtasutus uut juhti ei leidnud

Saaremaa Ettevõtluse Edendamise Sihtasutuse (SEES) nõukogu ei pooldanud isikut, kes esitas oma kandidatuuri ettevõtte juhataja ametikohale.

Saare maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja kt ja SEES-i nõukogu liige Mika Männik ütles Oma Saarele, et seekord laekus sihtasutuse juhataja ametikohale vaid üks taotlus.

“Pärast seda, kui ettevõtte nõukogu oli eelmisel nädalal ära kuulanud taotleja visioonid sihtasutuse tulevikust, toimus sel nädalal elektrooniline hääletus,” rääkis ta. “Nõukogu kuuest liikmest pooldas taotluse esitanud isikut vaid üks, vastuhääli oli viis.”

Mika Männik lisas, et nüüd konkurss jätkub ja seda niikaua, kuni sihtasutuse uus juhataja on leitud.

“Sihtasutuse nõukogu liikmetena püüame ka ise aktiivselt tegutseda, et juhataja kohale sobiv kandidaat võimalikult kiiresti leida,” märkis ta.

Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja kt märkis, et SEES-i nõukogu liikmete sooviks on leida ettevõtte juhataja ametikohale selline isik, kes suudaks sihtasutuse muuta kogu maakonda haaravaks arengumootoriks.

Seejuures tõi ta võrdluseks Lääne maakonna, kus juba alates 2003. aastast tegutseb väga edukalt Läänemaa Arenduskeskus.
Peale Mika Männiku kuuluvad SEES-i nõukogusse Kuressaare abilinnapea Kalle Koov, Kaarma vallavanem Ülo Vevers, Orissaare vallavanem Raimu Aardam, OÜ Enerpoint Saare juhataja Erik Keerberg ja Saare maavanema nõunik Anu Vares.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 17 korda, sh täna 1)