Kolmandik ooperipäevade piletitest müüdud

Saaremaa ooperipäevade projektijuhi Marika Pärki sõnul on praeguseks müüdud 2300 piletit. Kokku on publikukohti erinevatel etendustel 8000.

Soodushinnaga pileteid saab veel osta pisut üle nädala, seejärel hinnad tõusevad. Täiesti väljamüüdud on vaid üks kontsert – lossis toimuv Saaremaa oma ooperitähe Ain Angeri autorikontsert, kuhu mahub Pärki sõnul siiski ka vähem publikut.

Ettevalmistustööd lähevad projektijuhi kinnitusel igati edukalt ja mingeid suuremaid takistusi ette tulnud ei ole. Ka ei ole Pärk seni kogenud, et inimesed pelgaksid pileteid osta Kuressaare ooperipäevade skandaalse põhjamineku tõttu. “Me tuleme täiesti uue üritusega ning avatud südamega,” kinnitas Pärk, lisades, et Eesti Kontserdi kaubamärk on ka kinnituseks, et raha nad lugeda oskavad. Ainukesed juhtumid, kus kaht üritust kiputi samastama, olid Helsingi turismimessil, kui soomlastest külastajad mõnetist pelglikkust ilmutasid.

“Me ei pretendeerigi välisturule, vaid tahame teha üritust eestlastele ja peamiselt saarlastele,” kinnitas Marika Pärk veel kord.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)