Kalevi korvpallimeeskond tuli Kuressaarest vaikust otsima

Kalevi korvpallimeeskond tuli Kuressaarest vaikust otsima

 

Terve selle nädala veedab Eesti meeste SEB korvpalli meistriliigat juhtiv BC Kalev/ Cramo meeskond Kuressaares treeninglaagris.

“Tulime siia, sest siin on saar, rahu ja vaikus,” ütles Oma Saarele meeskonna peatreener Veselin Matic pärast kolmapäevast hommikust trenni.

Esmaspäevast reedeni Kuressaaret treeningbaasina kasutava meeskonna treeneri sõnul ei ole nad enne siin laagris käinud, kuid ta andis siinsetele tingimustele kõrge hinnangu. “Kõik võimalused on olemas. Ja need on head võimalused,” kiitis Matic meie spordibaase. Meeskond korraldab palli- ja jõutreeninguid spordihoones, jooksuringe tehakse Kuressaare tervisepargis.

Matici sõnul on laagri eesmärk teha esimesel kolmel päeval üldisemat trenni, ning kahel viimasel päeval spetsiaalselt valmistuda laupäeval Tallinnas toimuvaks Balti liiga mänguks Valmiera vastu.

Matici kinnitusel on meeskonna hooaja peaeesmärgiks Eesti meistritiitel, mille poole praegu edukalt ka liigutakse. Meeskond on 25 võidu kõrval teeninud vaid ühe kaotuse.

Saaremaa korvpalli kohta ei osanud Matic midagi öelda. “Oleme siin Pirita vastu küll mängimas käinud, kuid rohkem eriti midagi ei tea,” nentis Matic. Samas tõdes ta, et kohalikule korvpallielule tuleks kindlasti kasuks, kui Saaremaa püüdleks ühise meeskonnana Eesti liiga kõrgeimale tasemele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 49 korda, sh täna 1)