Tähtede mäng üritab Kuusmaa, Pehka ja Kajupanga abiga koguda 15 000 krooni

Saaremaa Ühisgümnaasiumi õpilaste poolt korraldatava Tähtede mänguga korvpallis püütakse sel aastal koguda 15 000 krooni Kallemäe kooli Kuressaare filiaalis õppivate puuetega laste tarbeks. Koolipoistele on appi tulemas ka Aivar Kuusmaa, Rauno Pehka ja Indrek Kajupank.

Teist aastat Kuressaare spordihoones toimuva ürituse korraldajad loodavad ka sel aastal koguda täismaja ning saavutada eesmärgiks võetud summa. „Proovime vähemalt 15 000 krooni kokku saada, eks sisimas muidugi loodame isegi natuke enam,” rääkis ürituse eestvedaja Kaarel Väer, lisades, et summa täissaamiseks peaks saalis olema kusagil 500 pealtvaataja ringis, kes on lunastanud 35kroonise pääsme.

Palliplatsil hakkavad üksteiselt mõõtu võtma SÜG-i vilistlaste ja õpilaste võistkonnad. Õpilaste ridades astub väljakule ka Aivar Kuusmaa ja Indrek Kajupank. Vilistlaste poolel annab jõudu juurde ka eelmise aasta üritusel osalenud Rauno Pehka. Juba kooli lõpetanude meeskonnas võib näha mängimas ka Saaremaa esindusklubis SWE-7 mängivaid Janar Rahumeelt ja Raigo Sooäärt. Treeneriteks on õpilastel Enn Laanemäe ja Mari Ausmees, vilistlastel Kaarel Väer ja Diana Õun. „Kindlasti on Enn Laanemäel suur väljakutse Kuusmaad palliplatsil juhendada,” märkis Väer.
Lisaks mängule saab publik kaasa elada ka mitmesugustele mängudele ja võistlustele, mida viivad läbi Allar Raamat ja Jörgen Liik. Kindlasti on kavas SÜG tantsutüdrukute esinemised ning pealtpanemisvõistlus.

Väeri arvates võib üheks suurimaks publikumagnetiks saada Aivar Kuusmaa ja Siim Hiie duell kolmepunktivisetes, kusjuures noorem mees ei nõudnud tuntud täpsusviskaja vastu isegi edumaad. „Praegu punktide etteandmist kavas pole, aumeeste mäng. Ma olen Hiie võimetes väga kindel, šansid on päris kõrged, kodupublik toetab annab ka kindlasti palju juurde,” rääkis Väer.

SÜGi Tähtede mäng toimub 29. veebruaril kell 18.00 Kuressaare Spordikeskuses. Vaatamata sellele, et üritus toimub toetajate abiga, kutsuvad korraldajad kõiki üles ühinema heategevusprojektiga, tehes annetuse. Ettevõtetel, asutustel ja eraisikutel on võimalus ka pangaülekandega toetada. Nimelt on avatud SÜG Sihtasutuse pangakonto number SEB Eesti Ühispangas – 10220016710015. Selgituseks tuleb lisada „Tähtede mäng“.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 34 korda, sh täna 1)