Krimi (3)

Mehele tungiti kallale. Politseile teatati, et 17. veebruaril kell 23.45 tungis seni kindlaks tegemata isik Lümanda külas kallale 1988. aastal sündinud mehele ja tekitas talle kehavigastusi. Asjaolude selgitamiseks on politsei alustanud kriminaalmenetlust.

Pood oli suitsu täis. Teisipäeva õhtul enne kella kaheksat sai päästeamet väljakutse Kuressaare kesklinna AG kauplusse, kuna poes oli suitsu.

Saaremaa päästeosakonna juht Margus Lindmäe ütles Oma Saarele, et tulekahju kesklinna poes siiski ei olnud, kuid suitsu oli küll. Lindmäe sõnul on suitsu avastamine ruumis just kõige õigem aeg tulekahju avastamiseks ja õigeaegseks kustutamiseks, kuid mehed ei suutnud pikka aega leida suitsu allikat.

Lõpuks avastasid päästjad, et poe taga asuvas garaažiboksis tehti tööd, mille käigus eraldus ka suitsu, ning ventilatsioonisüsteem oli selle kauplusse surunud. “Need on ehituslikud omapärad, mida ei saa heaks lugeda,” märkis Lindmäe.

***

Ööpäeva jooksul registreeris politsei 12 liiklusseaduse rikkumist, sealhulgas üks alkoholijoobes juhtimine, üks kiiruseületamine ning kaks juhtimisõiguseta juhtimist.
Uudistetoimetus

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)