Nasva küla spordiväljakul hakatakse mängima Eesti liigajalgpalli (4)

Nasva küla spordiväljakul hakatakse mängima Eesti liigajalgpalli

 

Jalgpalliklubi Muhumaa ja FC Kuressaare noortevõistkonnad loodavad eeloleva hooaja mängud ja suvised treeningud läbi viia Nasva küla jalgpalliväljakul. Kaarma vallalt on põhimõtteline nõusolek väljaku kasutamiseks olemas.

Jalgpalliklubi FC Kuressaare president Priit Penu ütles Oma Saarele, et kui sellest ideest asja saab, siis võib öelda, et Saaremaa on endale ühe korras jalgpalliväljaku jälle juurde saanud. Praegu mängivad Eesti meistrivõistluste erinevates liigades mängivad meeskonnad Kuressaare kunstmuruväljakul, linnastaadionil ning Salme staadionil. Noored on seni pidanud leppima kunstmurul mängimisega.

Kaarma valla poolt kaks aastat tagasi ehitatud ja jooksvalt täiendatud spordiväljakul, kus lisaks jalgpalliväljakule on ka korvpalliväljak, riietusruumid ja kiigeplatsid, tuleks Penu sõnul teha jalgpalliväljaku osas pisut korrastustöid, väljakut laiendada ning muru kohendada.

“Noored saaksid seal trenni teha ning oma meistrivõistluste mänge mängida,” sõnas Penu. Seeläbi saaksid noortevõistkonnad ka rohkem murul mängimise kogemust, kuna praegu mängitakse põhiliselt kunstmuruväljakul. Samuti annaks väljakul läbi viia Eesti kolmandasse liigasse tõusnud JK Muhumaa mänge. Penu kinnitusel vastaks väljak igati kolmanda liiga mängude nõuetele, kuna kõik vastavad tingimused on olemas.

Kaarma vallasekretäri Kairi Niidi sõnul on vallvalitsus seda teemat arutanud ja põhimõttelise nõusoleku andnud. Kes ja kuidas staadioni arendab on Niidi sõnul läbirääkimiste küsimus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)