FC Kuressaarest lahkub ka Kuldar Kaljuste (2)

FC Kuressaarest lahkub ka Kuldar Kaljuste

 

Juba 11. mängijana lahkub FC Kuressaarest pärast meeskonna Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigasse kukkumist senine vasakäär Kuldar Kaljuste. Saarlaste võistkonnaga 90 liigakohtumist mänginud Kaljuste ütles klubi pressiteenistusele, et peamiseks põhjuseks on pikad sõidud, kuna mees elab mandril. “Väga palju oli sõitmist ja nädalavahetustel elasin põhimõtteliselt ainult autos,” ütles Kaljuste.

FC Kuressaare eest 11 väravat löönud Kaljuste kinnitusel ei tulnud lahkumisotsus talle kergelt. “Olen Kuressaares mänginud 7–8 hooaega ning enne lõpliku otsuse tegemist mõtlesin ja kaalusin pikalt, arutasin nii pere, sõprade kui ka treeneriga. Meeskonda ei olnud üldse kerge jätta – tundsin ennast juba täitsa saarlasena,” rääkis Kaljuste.

Niisiis on praeguse seisuga FC Kuressaarest lahkunud 11 mängijat: Rene Kaas, Ken Müür, Viktor Alonen, Janek Hepner, Martin Salong, Rainer Veskimäe, Kevin Rand, Kuldar Kaljuste, Dmitri Kulikov, Dmitri Girišin ja Vitali Ištšuk, liitunud on meeskonnaga vaid Tuneesia päritolu ründaja Mohamed Rekaya.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 91 korda, sh täna 1)