Krimi

Tabati purjus juht. 30. jaanuaril kell 00.01 peeti Kuressaares Smuuli tänaval kinni alkoholijoobes sõidukijuht Danel (s 1981). Noormehel on juba kehtiv karistus samalaadse teo eest. Politsei algatas tema suhtes kriminaalmenetluse.

Politsei pressiesindaja Kristi Mägi sõnul karistatakse isikut, kes mootorsõiduki joobnud päi juhtimisega korduvalt vahele jääb, kas rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega. Mägi lisas, et kohus võib sellise kuriteo eest mõista rahalise karistuse 30– 500 päevamäära.

Rahalise karistuse päevamäära suuruse arvutab kohus süüdimõistetu keskmise päevasissetuleku alusel. Miinimumpäevamäära suurus on 50 krooni.

Ööpäeva jooksul registreeris politsei seitse väärtegu, neist kuus liiklusseaduse rikkumist, sealhulgas ka üks lubatud kiiruse ületamine.

Tänavale voolas õli.
31. jaanuaril kell 14.42 teatati Lääne-Eesti päästekeskusele, et Kuressaares Tallinna tänaval on avarii tagajärjel maha voolanud jahutusvedelikku ja õli. Päästjad katsid reostuse absorbendiga ja korjasid selle kokku.

Politsei esialgsetel andmetel inimesed õnnetuses kannatada ei saanud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)