Saaremaal tabati 17 roolijoodikut (2)

Eelmise aasta lõpu- ja alanud aasta esimesel nädalal tabati Saare maakonnas kokku 17 joobnud juhti, kellest seitse on napsitanud päi autoroolis vahele jäänud korduvalt.

Lääne politseiprefektuuri kuues maakonnas oli politsei kõrgendatud tähelepanu nendel nädalatel igapäevast liiklusjärelevalvet teostades suunatud joobes sõidukijuhtidele. Kõige rohkem joobnud juhte tabati Pärnumaal (55) ning teiseks Saaremaal (17). Järgnesid Läänemaa (15), Järvamaa (12), Raplamaa (10) ja Hiiumaa (6).

Lääne politseiprefektuuri korrakaitseosakonna preventsiooni- ja patrullitalituse komissar Ivo Haav nentis, et selline statistika on äärmiselt kurb ja hämmastav: “Peaks ju kõigile eestimaalastele teada olema, et politsei toimetab Eesti teedel ja tänavatel aastavahetustel suurendatud jõududega ning arvestades pühasid, pööratakse põhitähelepanu joobes sõidukijuhtide väljaselgitamisele.”

Haava sõnul on inimesed vaatamata sellele hoolimatud ja vastutustundetud, istudes pärast alkoholi tarbimist siiski autorooli ning seades oma käitumisega ohtu iseenda ja teiste kaaskodanike elu ja tervise.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)