Palve kõigile pidutsejatele (1)

Palve kõigile pidutsejatele

 

Kohe on käes aastavahetus. Pühad on toonud nagu ikka iga aasta Saaremaale taas rohkelt inimesi – nii omasid kui külalisi.

Möödunud aastatel on linnas äärmiselt ülemeelikuks kujunenud just uue aasta vastuvõtt, mitte et uus oleks vastuvõtmata jäänud, kuid see, millisena jääb Kuressaare kesklinn pärast uue aasta tervitust maha, on nii mõnelgi aastal sundinud häbenedes silmi maha lööma.

Kuressaare linnavalitsuse tõsiseks sooviks oleks, et sel aastal tuleks uus aasta sõbralikult pidutsedes, kuid ilma klaasikildudest kaetud linna keskväljakuta.

Kuressaare linnavalitsus laseb spetsiaalselt vana-aasta õhtuks paigaldada kesklinna lisaprügikaste, mistõttu on oodatud, et vastavat eesmärki kandvatesse urnidesse jõuavad seekord lisaks muule prahile ka tühjad šampusepudelid, erinevalt möödunud aastatest, kus neid tihtipeale lihtsalt keskväljakule oli kildudeks loobitud.

Samuti paneme südamele, et ilutulestiku rakettide laskmisel oldaks ettevaatlikumad nii iseendid kui kaaskodanikke silmas pidades. Hoolimine enda ja oma kaaskodanike tervisest peaks olema kõigi jaoks iseenesest mõistetav.

Samasuguse tähelepanelikkusega tuleks suhtuda ka alkoholi tarvitamisse.
Kuressaare linnavalitsus on koostanud märgukirja ka linna politseijaoskonnale ning kahele turvafirmale sooviga tugevdada avalikku korda tagavaid meetmeid vana aasta ärasaatmispidustuste ajal linna keskväljakul ning sellega piirnevatel aladel.

Kuressaare linnavalitsus soovib kõigile linnakodanikele head vana aasta lõppu ning loodab, et vana aasta ärasaatmisega kaasnevad pidustused mööduvad nii kõigi kodudes kui linna avalikus ruumis probleemivabalt ning sõbralikult!

Teie Kuressaare Linnavalitsus

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 19 korda, sh täna 1)