Marje täitis lotovõiduga eluunistuse

Marje täitis lotovõiduga eluunistuse

 

Kõljalas elav Marje võitis käesoleva aasta septembris Bingo Lotoga üle 300 000 krooni, mille abil sai maksta ära laenud ja asutada massaažikabineti.

“Olin võidust kuuldes väga üllatunud, sest minu meelest jäi mul üks number täismängust puudu,” meenutas lotovõitja sügisest sündmust, lisades, et käis nii üksi kui ka koos tütrega piletit päris mitu korda kontrollimas.

“Mul on olnud tõesti hea aasta,” märkis Marje, kes pikka aega ennast otsinuna leidis läbi tööbüroo ja õppekeskuse kursuse oma ala – massaaži. “Teadsin kogu aeg, et tahan seda teha,” jutustas keskeas naine, mainides, et kunagi oli tal soov ja tahtmine meditsiinikooli minna, kuid toona ei võimaldanud seda perekondlikud olud.

See, et suure soovi täitumisele aitas tublisti kaasa lotovõit, on lausa ime. Marje sõnul oli ta riskinud ning võtnud massaažikabineti asutamiseks laenu. Nüüd said võlad makstud ning sõiduvahendki, millega abivajajate juurde sõita, muretsetud. Oma klientuur on Marjel juba olemas ning inimesed on tema tööga väga rahul.

Eriliselt tänab Marje ise aga Pihtla vallavanem Tõnu Hütti, kes talle kohe esimese küsimise peale Kõljalas perearstikabineti juures ruumi võimaldas.
“Minu võit kuluski eelkõige laste ja enda peale, loomulikult läks sealt ka natukene heategevuseks, toetasin lastehaiglat,” selgitas Marje, lisades, et kuna tal selle raha pärast pingutada pole tulnud, on heategevus igati õige teguviis.

Oma lotomängija kogemusest rääkis Marje, et ta on mänginud niikaua, kui Bingo Lotot Eestis müüdud on, sekka ka paar korda Viking Lotot. “Märkimisväärseid summasid ma siiani võitnud ei olnud, pisemaid võite on ikka kogunenud, näiteks 1200 krooni aasta alguses,” sõnas Marje, märkides, et ta pole kunagi väga õnneliku käega olnud. “Rohkem aitas järjepidevus – mängisin teadmisega, et kunagi peab ikka midagi tulema,” naeris Marje.

Marje usub, et suurema võidu puhul on kõige olulisem pea selge hoida ja asi läbi mõelda, mitte tšekiraamatuga poodi joosta.
2007. aasta suuremad võidud Bingo Lotoga Lääne-Eestis on aasta alguses Saaremaalt ostetud piletiga saadud 221 000-kroonine võit ja Hiiumaalt ostetud piletiga tulnud 111 000-kroonine võit.

Kiirloterii Talveloos on viimase kahe kuu jooksul saartele toonud juba kolm 100 000-kroonist võitu.
Lõppeval aastal jõudis Kuressaarde ka Saaremaa lotomängijate seni suurim võit, rohkem kui 3,5 miljonit krooni. Võite on olnud veelgi, suurimad just Bingo Lotoga.

3 690 505 krooni tuli Saaremaale Bingo Lotoga käesoleva aasta aprillis. Seekord pani võiduraha tasku elektrikuna töötanud Riho Kuressaarest. See on siiani suurim lotovõit Saaremaal, enne seda oli suurim paari aasta eest Saaremaa pereema võidetud miljonikroonine kiirloterii peavõit.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 38 korda, sh täna 1)