Teeme üheskoos suure ilutulestiku

Aasta läheneb hoogsalt lõpule ja jõulud on peagi saabumas. See on tore aeg korda saata midagi head oma pere, sõprade, lähedaste ja ka kaaskodanike jaoks. Jõuludele järgneb aastavahetus, mis algab heade soovidega ja ilutuld nautides.

Kuressaare linn panustab eelseisva aastavahetuse ilutulestikku 30 000 krooni. Loodame, et teilgi on põhjust tähistada vana aasta kordaminekuid ning rõõmuga tervitada uue saabumist.

Kutsume kõiki kohalikke ettevõtjaid ja linnakodanikke kaasa lööma Kuressaare aegade suurima aastavahetuse ilutule korraldamisel.

Seekordseks ilutulestiku laskekohaks oleme valinud Kuressaare põhikooli staadioni asukohaga Garnisoni 16, mis võimaldab tagada ohutu laskeala. See on eriti vajalik suuremate ilutulestikupommide taevasse lennutamisel. Asukoha valikul oleme järginud põhimõtet, et ilutulestik oleks kõigile hästi nähtav ning asuks ka kesklinnale võimalikult lähedal.

Sel aastal on võimalus linna ilutulestiku rahastamisel kaasa lüüa ja kui kaasalööjaid on palju, saame linna üle kõrguva taeva kaunimaks kui kunagi varem.

Kui otsustate kaasa lüüa meie ühise aastavahetuse ilutulestiku korraldamises ning jagada oma rõõmu eduka aasta üle kaaslinlastega, siis palume lahkesti saata omapoolne toetus hiljemalt 14. detsembriks Kuressaare linnavalitsuse a/k-le 10602007390004, selgituseks “Aastavahetuse Ilutulestik”.

Ilutulestikku toetavate firmade nimed koos ühise uusaastasooviga avaldame Kuressaare Sõnumite esilehel uue aasta esimeses numbris. Samuti avaldame ühises ilutulestikus kaasalööjad linna kodulehel www.kuressaare.ee

Täiendavatele küsimustele vastab abilinnapea Argo Kirss telefonil 51 15 503 või argo.kirss@kuressaare.ee

Kuressaare linnavalitsus

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 25 korda, sh täna 1)