Arvavad

Mida te ajalehest Oma Saar kõige suurema huviga loete?

Toivo Vaik, Lümanda vallavanem: Mulle meeldivad enim artiklid inimestest ja nende tegemistest. Need on Oma Saares põhjalikud, neis on värvikust ja tegemislusti. Teiseks loen arvamusi, ka need on head ja tellitud/ saadud headelt autoritelt.

Ivo Linna, laulev muhulane: Loen Oma Saarest neid artikleid, mis puudutavad Saaremaa ja saarte ajalugu. Et olen aastaid Saaremaalt ära olnud, on tore, kui saad aeg-ajalt teada tuttavate inimeste tegemistest. Samuti loen huviga järjejuttu.

Mis on teid uue ajalehe juures üllatanud?

Tarmo Kõuts, saarlane riigikogus: Minu jaoks on Oma Saar teatud mõttes hingeline side või sild oma sünnikohaga, seepärast on lehe lugemine minule alati seotud mingi äratuntava mälestusega või tõdemusega, et elu Saaremaal edeneb, vaatamata raskustele ja tagasilöökidele.

Monica Kallas, Saaremaa aasta ema:  Leht on üldjoontes positiivne, ei ole väga poriga loopimist ja tundub, et päris valesid fakte ei ole ehk et saadud infot kontrollitakse hoolega.

Meeldivad selged värvilised pildid. Ei jõua/taha lugeda väga pikki ja lohisevaid (teema)artikleid meile kaugetest asjadest. Arvan, et selleks on vabariiklikud lehed, kohalik leht olgu kohapealsele elule orienteeritud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)