Starman kergitab uuest aastast televisioonipakettide hindu

Alates 2008. aasta 1. jaanuarist tõstab AS Starman Kodu, Mini ja Mikro telepaketi hindu, näiteks Kuressaares elava pere jaoks tõuseb Kodu pakett seniselt 99 kroonilt 139 kroonile ja Mikro pakett 39 kroonilt 49 kroonile kuus.

“Hinnatõus on tingitud programmitootjate poolt küsitavate autoritasude tõusust, aga ka üldiste kulude kasvust Eestis,” põhjendas Starmani kommunikatsioonijuht Timo Hartikainen.

“Programmitootjate poolne hinnasurve tuleneb eeskätt sellest, et Eestis on kaabeltelevisiooni teenuste hinnad oluliselt madalamad kui naaberriikides või paljudes teistes Euroopa Liidu liikmesriikides ja jäävad selleks ka pärast järgmise aasta hinnatõusu,” selgitas Hartikainen ning lisas, et teiste teenuste (ZUUM TV, kolmikpaketid, telefon, internet) hinnad ei muutu.

Timo Hartikaineni sõnul on Starman Kuressaare võrgu renoveerimisega lõpusirgele jõudmas. “Juba täna saame pakkuda renoveeritud võrguga majades oma klientidele üle 60 telekanali,” lisas Hartikainen.

AS Starman on Eesti suurim kaabellevivõrgu baasil televisiooni-, interneti- ja telefoniteenust pakkuv ettevõte, millel on kokku üle 130 000 televisiooni-kliendi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 22 korda, sh täna 1)