Ajalehtede varahommikune kojukanne on endiselt häiritud

Postiljonide vähesuse tõttu ei jõua ajaleht Oma Saar Kuressaare linna kahes piirkonnas juba kaks nädalat õigeaegselt lugejateni.

Eesti Posti Lääne regiooni juht Krista Esta ütles Oma Saarele, et otsitakse aktiivselt lisatööjõudu ja selle nädala alguses saab ta anda täpsemaid vastuseid selle kohta, millal kojukanne Kuressaares normaliseerub.
“Kahjuks ei muutu asjad Kuressaares üleöö,” märkis Esta.

Kuressaare postkontori töötaja Külli Raamatu sõnul on töökuulutused pandud nii lehtedesse kui ka antud tööbüroosse ning tal ei ole muud lisada kui seda, et nad ootavad inimesi haiguslehelt tagasi.

Kaks nädalat tagasi ütles Raamat Kadi raadiole, et Roomassaare kandis posti vedanud kirjakandja läks operatsioonile ning talle asendaja leidmisega on suuri probleeme. Lisaks tõi ühe kirjakandjaga juhtunud õnnetus juurde veel ühe piirkonna, kus tekkis probleeme lehe kojukandega.

Kuressaare postkontor on tavaliselt püüdnud kohalikud lehed Kuressaares tellijateni toimetada hommikul enne kella poolt üheksat, kuid praegu on lehed osas piirkondadest päevases kandes.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 45 korda, sh täna 1)