Kärla lasteaias on hea õpi- ja kasvukeskkond

Kärla lasteaias teostati 8.–12. oktoobrini riiklikku temaatilist järelevalvet, mis käesoleval aastal keskendub laste koolivalmiduse toetamisele lasteasutustes.

“Kärla lasteaias on väga tugev õpi- ja kasvukeskkond,” võttis järelevalve tulemuse kokku Saare maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna peaspetsialist Kristi Oll.

Tema sõnul on lasteaias kapitaalremont suures osas tehtud, ruumid on hubased, lastepärased, värvitoonid valitud maitsekalt.

Lastel on palju ruumi ja lisaks oma saalile saavad nad kasutada kõrvaloleva spordihalli saali.

Suure plussina nimetas Oll ka seda, et lasteaia juhtkond on viimastel aastatel pannud rõhku kaadri koolitamisele – kümnest töötajast kolm õppis kõrgkoolis 2006./ 2007. õppeaastal, käesoleval õppeaastal õpib kaks.

Lisaks Kärla lasteaiale on Olli sõnul ministeeriumi poolt määratud riikliku järelevalve teostamine veel Kuressaare 1. lasteaias. Koolidest kuuluvad järelevalve alla Kärla põhikool, Salme põhikool, Kuressaare põhikool ja Kuressaare gümnaasium.

Üldhariduskoolides pannakse esmajärjekorras rõhku õpilaste õpijõudluse toetamiseks ja väljalangevuse ennetamiseks rakendatavate meetmete mõjususele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 31 korda, sh täna 1)