Meelis Sepp lahkub Kärla vallavanema kohalt (19)

Meelis Sepp lahkub Kärla vallavanema kohalt

 

Keskerakonna ja Rahvaliidu koalitsiooni purunemise tõttu volikogu enamuse toetuse kaotanud Kärla vallavanem Meelis Sepp (fotol) esitas reedel lahkumisavalduse.

Sepp teatas tagasiastumisavalduses, et ta ei soovi teha koostööd Kärla vallavolikogu uue esimehega, kelleks alates möödunud nädalast on praegune Lümanda vallavanem Toivo Vaik. Meelis Sepa töösuhe Kärla vallaga lõpeb alates 25. oktoobrist.

“Peamine põhjus on see, et kogu see kamm volikogus tehti minu selja taga, minuga nõu pidamata ja las nüüd söövad seda kooki ise, mille valmis tegid,” kommenteeris Meelis Sepp lahkumisavalduse esitamist. Sepp märkis, et kuna tal on oma firma, siis tööga tal probleeme pole. “Esialgu kavatsen aja maha võtta ja puhata,” lisas ta.

Toivo Vaik ütles, et tema oli valmis koostööks ka praeguse vallavanemaga, kes aga koostööst keeldus. “Võib-olla seepärast, et neil Rahvaliidus on omad pinged,” pakkus Vaik.

29. oktoobril määrab Kärla vallavolikogu vallavanema kohusetäitja, praeguseks on sellele kohale asumiseks nõusoleku andnud abivallavanem Enno Pildre. Samas jätkuvad uue vallavanema otsingud. “Variandid, kes vallavanemaks võiks saada, on olemas, läbirääkimised käivad,” kinnitas Vaik. “Järgmise nädala lõpuks peaks olema selge, kas need õnnestuvad.

Kui mitte, tuleb välja kuulutada avalik konkurss,” lisas ta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)