Ärijuhtimise magistriõpe alustab

Tartu ülikooli ärijuhtimise magistriõppe organisatsioonikäitumise kursus alustab neljapäeval, 25. oktoobril kell 13.30 koolituskeskuses Osilia, Kuressaare Nooruse t 1.

Sel sügisel oma 375. aastapäeva tähistava Tartu ülikooli poolt on magistriõppe Saaremaale toomine meie maakonna suhtes väga sõbralik ettevõtmine. “Tartu ülikoolile on väga oluline oma teadmiste levitamine Eesti erinevates piirkondades, sealhulgas kindlasti Saaremaal,” märkis ülikooli majandusteaduskonna dekaan Toomas Haldma.

Tartu ülikool sõlmis algavaks magistriõppeks koolituslepingu 29 õppijaga, kelle hulgas on nii avalikus kui ka ärisektoris tegutsevaid inimesi. Õppetöö ülikoolipoolne koordinaator on Selje Seeba.

Neljapäeval alustav magistriõpe on kolmas magistriõpe, mis on Osilia algatatud läbirääkimiste tulemusel õnnestunud Kuressaares käivitada. 2003. aasta jaanuaris alustas Tartu ülikooli koolikorralduse (mentorite haru) magistriõpe 22 õppijaga, sama aasta oktoobrikuus Tallinna ülikooli riigiteaduste magistriõpe 15 õppijaga. Ettepaneku peatselt algava magistriõppe Saaremaale toomiseks tegi Osiliale Janika Kersten 2006. aasta kevadel.

Maie Meius,
koolituskeskuse
Osilia juhataja

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 33 korda, sh täna 1)