Selver kogub raha haiglale mähkimislaua ostmiseks

Täna algab üle-eestiline Selveri heategevuskampaania “Koos on kergem!”, millega muuhulgas kogutakse raha ka Kuressaare haigla lasteosakonnale kaalumisalusega mähkimislaua muretsemiseks.

Kuressaare haigla sisehaiguste kliiniku ülemõde Annely Õun ütles, et tegemist on kaasaegse, polsterdatud äärtega pediaatrilise mähkimislauaga, mis on varustatud kaalualusega.

Sellel on mugav beebisid ja väikelapsi üle vaadata ning kohe ka kaaluda. Laud maksab Õuna sõnul 5200 krooni ning haigla salaunistus, mis on kokku lepitud nii haigla juhtkonna kui ka kampaania korraldajatega, on soetada kaks sellist mähkimislauda – üks laste- ja teine sünnitusosakonnale.

“Heategevuskampaania “Koos on kergem!” viidi esimest korda läbi 2003. aastal, kui kogusime raha Tallinna Lastehaiglale,” rääkis A-Selver AS-i juhataja Ain Taube. “Koos Selveri keti laienemisega oleme laiendanud ka haiglate hulka, keda toetame,” lisas ta.

Heategevuskampaania “Koos on kergem!” ajal on Selverites üleval korjanduskastid ning kassades müügil kolmes erinevas vääringus annetuskupongid, mis lisatakse ostusummale. Omalt poolt annetab Selver igalt ostult 10 senti haiglatele.

Oma õla pani kampaaniale alla ka AS Pirke, kes annetab haiglate toetuseks 35 000 krooni ja igalt kampaaniaperioodil müüdud Tetley teepakilt 50 senti. Kokku osaleb seekordses Selveri heategevuskampaanias kümme Eesti haiglat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 24 korda, sh täna 1)