Kuressaare võib saada veel ühe spordiväljaku

Kuressaare põhikool taotleb linnavalitsuselt toetust uue spordiväljaku rajamiseks Rohu ja Väljaku tänava äärde jäävale alale.

Kuressaare põhikooli direktor Jaan Lember ütles Oma Saarele, et Eesti korvpalliliit on sarnaselt jalgpalliliidule pakkunud välja võimaluse rajada koolide lähedusse kattega korvpalliväljakuid.

“Korvpalliliidu pakkumist vahendab kultuuriministeerium,” selgitas Lember. “Ja kohalikult omavalitsuselt nõutakse vaid, et see valmistaks ette aluse, kuhu korvpalliväljaku kate paigaldada.”

Lember lisas, et alus katte paigaldamiseks peab olema väga kvaliteetne. “Kuna aga põhikooli juures alles hiljuti valmis uus jalgpalliväljak, kus on suurepärane valgustus ja kus on olemas drenaaž,” rääkis Lember, “siis leidsime, et meie jalgpalliväljaku vahetus läheduses olev Rohu ja Väljaku tänava äärne ala on uue spordiplatsi jaoks Kuressaare linnas kõige sobilikum koht. Lõpliku otsuse ses küsimuses langetab loomulikult linnavalitsus.”

Kuigi kavandatav spordiväljak on eelkõige mõeldud korvpalli jaoks, saab seal ka võrkpalli ja tennist mängida. Jaan Lember ütles, et juhul kui uus spordiväljak nende kooli lähedusse rajatakse, siis on see kindlasti avatud seitse päeva nädalas kõigile huvilistele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)