Triigi–Sõru liinil nädalavahetusel laevaliiklust ei toimu

Prognoositavate heitlike ilmastikutingimuste tõttu tuuakse Triigi–Sõru liinil sõitev parvlaev Kõrgelaid nädalavahetuseks Kuivastu–Virtsu liinile.

Väinamere Liinide juhataja Urmas Treieli sõnul tegi ettevõtte juhtkond otsuse muuta laevaliiklust seoses lubatud tugeva tuulega nädalavahetusel. „Kuna Triigi–Sõru liinil on lisaks tuulele ka hoovused, mis takistavad laeva sildumist, on tõenäoline, et reisid sel liinil jäävad ilma tõttu reedel ära.

Nädalavahetusel toimub Saaremaal sügise tippsündmus Saaremaa ralli, mis toob siia tavapärasest suurema reisijatevoo. Tugevama tuule korral ei saa kasutada Kuivastu–Virtsu liinil parvlaeva Viire, nii on vajalik täiendavate ressursside kaasamine,” selgitas Treiel.

Treiel lisas, et juhul kui pühapäeval on ilm soodne, tuleb parvlaev Kõrgelaid Triigi–Sõru liinile tagasi ja teeb reisi kell 17.30 Sõrust ja kell 19 Triigist.
Klientidele, kes on broneerinud nädalavahetusel sõidu Triigi–Sõru liinile, võimaldatakse reisida läbi teiste liinide tasuta, kuid ettevõte palub eelnevalt kindlasti võtta ühendust OÜ Väinamere Liinid üldtelefonil 4 524 350.

Kõigil, kes soovivad nädalavahetusel Triigi–Sõru liini kasutada, palutakse samuti võtta ühendust eeltoodud telefonil, kust saab täpsema info.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 13 korda, sh täna 1)