Presidendi hariduspreemia sai koolijuht Tiina Talvi (6)

Presidendi hariduspreemia sai koolijuht Tiina Talvi

 

Täna annab Eesti vabariigi president Toomas Hendrik Ilves Kadrioru lossis üle selleaastased presidendi kultuurirahastu hariduspreemiad. Kolme preemiasaaja hulgas on ka Lümanda põhikooli direktor ja bioloogiaõpetaja Tiina Talvi.

Kultuurirahastu nõukogu välja antava 75 000-kroonise preemia saaja Tiina Talvi peab autasu suureks tunnustuseks kogu kooliperele. „Ühele väiksele maakoolile on see suur au,“ märkis koolijuht.

55 000-kroonise preemia saaja Vladimir Ossipov on Tallinna 53. keskkooli keemiaõpetaja ning 45 000-kroonine preemia antakse laste ja noorte tantsupedagoogile ning ansambli Sõleke loojale Ene Jakobsonile.

Hansapanga rahastatavast viiendat aastat väljaantava hariduspreemia konkursist said osa võtta kõik õpitasanditel haridusalaga seotud inimesed, kes on saavutanud silmapaistvaid tulemusi õpetaja, õppejõu, haridusasutuse juhi või töötajana, õpikute ja metoodiliste materjalide koostajana, haridusalaste praktiliste uuenduste algataja ja ellurakendajana või hariduspoliitika väljatöötajana.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 87 korda, sh täna 1)