Kolm Saaremaa turismiettevõtet sai teist korda järjest EAS-i kvaliteeditunnustuse (3)

Kolm Saaremaa turismiettevõtet sai teist korda järjest EAS-i kvaliteeditunnustuse

 

Ettevõtluse arendamise sihtasutus (EAS) tunnustas EAS-i kvaliteediprogrammi läbinud kümmet turismiettevõtet diplomiga “Märk kindlast arengust”. Tunnustuse saanute seas on teist korda järjest kolm Saaremaa turismiettevõtet: Aadu turismitalu, Helene villa ja Pilguse mõis.

EAS-i turismiarenduskeskuse direktori Tarmo Mutso sõnul on see hetkel väga aktuaalne arutlusteema, kuidas Eestit mujal maailmas turismisihtkohana paremini müüa.

“Viimase aasta statistika kohaselt näitab Eesti külastajate arv langustendentsi. Selle üheks põhjuseks on paigastnihkunud teenuste hinna ja kvaliteedi suhe. Eestis ööbimise, söömise või meelelahutuse hind on viimastel aastatel seoses elukalliduse tõusuga ja Euroopa Liidus paratamatult toimuva hindade ühtlustumisega märgatavalt kasvanud,” märkis Mutso.

“Seepärast on eriti oluline, et turismiettevõtted üle Eesti pööravad tähelepanu teenuse kvaliteedile ja teevad jõupingutusi selle pidevaks parandamiseks,” lisas ta.

EAS-i turismiettevõtete kvaliteediprogramm on ettevõtete tunnustusskeem, mis aitab turismiettevõtjal alustada oma ettevõtte kvaliteedijuhtimissüsteemi juurutamisega. Kvaliteedimärgi saamiseks peab ettevõte aasta jooksul näitama oma pühendumust kvaliteedi arendamisele ja kliendikesksusele.

Tunnustusmärgi kehtivusaeg on kaks aastat, mida saab pikendada, kui ettevõte tõestab selleks moodustatud komisjonile oma jätkuvat edule suunatud arengut.

Täiendavat teavet EAS-i turismiettevõtete kvaliteediprogrammi kohta saab internetilehelt www.visitestonia.com/kvaliteet.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 33 korda, sh täna 1)