Kudjape elanikele teeb muret Mündi tänava olukord

Neliteist Kudjape elanikku, kelle eramud jäävad peamiselt Mündi tänavale, läkitasid Kaarma vallavalitsusele kirja, milles soovitakse teada, kuidas edeneb tänava ehitus ja valgustuse paigaldamine selle äärde.

Kaarma vallavalitsusele saadetud kirjast võib lugeda, et eeloleval sügisel on paljudel perekondadel kavas oma vastvalminud majadesse sisse kolida, kuid samas on olukord Kudjapel asuval Mündi tänaval ebainimlik – kirja autorite sõnul olevat tänav pärast vihma lausa läbimatu.

Kirja autorid viitavad, et kohaliku omavalitsuse kohustus on hoida valla teed korras ning soovivad vallavalitsuselt vastust, millal saab korda ja valgustatud nende eramuteni viiv tee..

Kaarma valla ehitusnõunik Peeter Arikas ütles Oma Saarele kommentaariks, et on kõnealusest kirjast teadlik. „Kiri meile saabus, praegu tegeleme projekti koostamisega ja järgmise aasta eelarvest kavandame selle tee kordategemiseks kindlasti ka finantsvahendid,“ rääkis Arikas.

Küsimusele, kas sel aastal seda enam teha ei jõua, vastas Arikas eitavalt. Nii kiiresti need asjad tema sõnul ei käi, kuna käesoleva aasta eelarves pole selle tänava jaoks vahendeid ette nähtud. „Kui tee projekt on valmis, siis selgub ka selle lõplik maksumus,“ lisas ehitusnõunik.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 25 korda, sh täna 1)